Ce e asta fratilor???
  [ Ignoră ]
RankRankRank
Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 11.10.05

http://www.apple.com/aperture/specs.html

...si cu ce se mananca?? ati vazut ce system requirements are???

e camera video?? foto?? webcam??? luminati-ma si pe mine!

[ Ignoră ]   [ # 1 ]
RankRank
Jr. Member

” Tot miercuri, Apple a lansat Aperture, un produs software destinat fotografilor profesionişti, capabil să prelucreze fişierele RAW folosind tehnici avansate şi deosebit de rapide. Aperture dispune de unelte de editare, retuşare, tipărire şi management a fotografiilor în format RAW. Apple consideră că acest produs va însemna pentru fotografia digitală ceea ce Final Cut Pro înseamnă astăzi pentru industria video. Preţul de vânzare în SUA este de $499. Mai multe detalii puteţi găsi la http://www.apple.com/aperture/

[ Ignoră ]   [ # 2 ]
RankRankRank
Member

thanks man… credeam ca e vreun hardware… dar nu gaseam poze efective cu hardwareul sau specs…
gata… m-ai luminat! tks! smile

[ Ignoră ]   [ # 3 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Bucharest, White Pond (= Balta Albă)
macbeni - 30 Octombrie 2005 04:40 PM

thanks man… credeam ca e vreun hardware… dar nu gaseam poze efective cu hardwareul sau specs…
gata… m-ai luminat! tks! smile

asta fiindcă ești grăbit, nu citești specificațiile… era clar că e o app și că va costa mulți bani, obrazul subțire cu cheltuială se ține, indiferent de țară smile

Semnătură 

Cattus sum et thraece loquor
Pisica joacă rolul de tampon asupra efectelor patogene ale stresului. O pisica în casă înseamnă, deci, scăderea tensiunii arteriale, deci și a riscurilor unei boli cardiace. Mai multe pisici, tot mai multe…

[ Ignoră ]   [ # 4 ]
RankRankRank
Member

ok man, acum biciuieste-ma ca n-am inteles despre ce era vba! eu cred ca unul din rolurile acestui forum e ca sa invatam unii de la altii.

[ Ignoră ]   [ # 5 ]
RankRankRankRank
Administrator
Din: bucurești

pai aste se si intimpla, nu?

[ Ignoră ]   [ # 6 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Bucharest, White Pond (= Balta Albă)
macbeni - 02 Noiembrie 2005 06:11 AM

ok man, acum biciuieste-ma ca n-am inteles despre ce era vba! eu cred ca unul din rolurile acestui forum e ca sa invatam unii de la altii.

acuma chiar că nu înțeleg de ce te-ai supărat, pe aici se mai glumește, mai un mișto, mai o sulă în coastă... altfel ar fi plictisitor.
iar dacă ne-om apuca să explicăm mii și mii de aplicații clar prezentate în site-uri, atunci chiar pierdem vremea. țelul acestui forum este să explica lucruri mai puțin cunoscute, experiențe pozitive și negative, aplicații excelente, dar de care nu știe lumea… păi sînt mulți care nu știu ce face, de fapt, QuickTime… estte suficient să deschizi help și vezi cam ce face.
gata, și cu aperture și fermeture…

Semnătură 

Cattus sum et thraece loquor
Pisica joacă rolul de tampon asupra efectelor patogene ale stresului. O pisica în casă înseamnă, deci, scăderea tensiunii arteriale, deci și a riscurilor unei boli cardiace. Mai multe pisici, tot mai multe…

[ Ignoră ]   [ # 7 ]
RankRankRank
Member

nu m-am suparat man pe nimeni… glumeam si eu.

‹‹ Invitatii Gmail      macuserii din București ››