192 din 215
192
Fun
  [ Ignoră ]   [ # 2866 ]
RankRank
Jr. Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 11.06.11

Super reclama !!!  Urmariti cu atentie pana la sfarsit ... merita !
http://www.youtube.com/watch?v=316AzLYfAzw&feature=player_embedded

[ Modificat: 12 Aprilie 2012 12:15 PM de Administrator ]
Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2867 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: spatele laserului
Macuser din: 13.02.07

doar bancuri sau chestii funny aici.
buton de like n-avem smile

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2868 ]
RankRank
Jr. Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 26.03.10

http://www.youtube.com/watch?v=7Na0XVOEReo

 Semnătură 

 iPhone 5 16GB black, iOS 7 beta 5
 MacBook Pro 15” Unibody, Late 2011 2,4 Ghz Intel Core i7, 8GB RAM, 128GB SSD, Radeon 6770 1GB, HiRes Display, OS X 10.8.3
 Thunderbolt Display

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2869 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: The Colony, TX
Macuser din: 11.10.05

Un batrânel se plimba prin parc fluturând nedumerit în mâna reteta pe care tocmai o primise de la medicul de familie. Vede o tânara mamica ce tocmai îsi alapta sugarul si se apropie timid:
- Doamna, va rog, cititi-mi reteta, ca mi-am uitat acasa ochelarii…
Amabila, tânara se conformeaza si tresare, privindu-l pe batrân lung, cu mila:
- Ce ai sa faci, tataie, ca uite, doctorul ti-a prescris lapte de mama….
- Pai, nu ne-am putea întelege? Poftiti douazeci de lei, ar trebui sa ajunga, eu sunt pensionar militar si Boc tocmai ne-a taiat pensia la jumatate…
- Bine, cred ca se poate, dar nu aici, în public. Haideti la mine, locuiesc în apropiere si sotul e plecat la serviciu. Si apoi, pe criza asta, orice banut conteaza.
Ajunsi la destinatie, tânara culca bebelusul, vine lânga mos, îsi dezveleste sânul si omul începe sa suga cu sete, plescaind de placere. Înnebunita de senzatii, ea îl mângâie pe cap si îl întreaba:
- Tataie, nu vrei si altceva?
- Ba da. Un corn…

 Semnătură 

Apple:5x macmini (G4, 2007, 2009, 2010, 2012)
UNIX:IBM 7011-250/AIX 5.1, HP Jornada 680/JLime, HP 9000 F20/HP-UX 11.11
PC:PentiumD/Debian, HP t5300/Debian
Misc:Spectrum 48k, 8x Raspberry Pi, 2x CHIP

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2870 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: bucurești
Macuser din: 11.10.05

Hyman Strachman, cunoscut de clienţii săi drept “Big Hy”, a făcut sute de mii de copii după filme celebre de la Hollywood, precum “The Hangover/Marea Mahmureală” sau “Grand Torino” şi le-a făcut cadou soldaţilor americani, fără nici o recompensă financiară. Din contră, el a investit 400 de dolari într-un copiator DVD care realizează 7 cópii odată și cumpără filmele cu 5 dolari bucata.
Mulţi s-ar gândi că bătrânul este considerat un inamic de producătorii americani de filme, însă el nu a primit încă nicio notificare în acest sens.
Pentru bătrân, activitatea de piratare este doar o încercare de a-şi ocupa timpul după moartea soţiei, survenită în 2003.
Hyman Strachman este conştient de faptul că încalcă în mod repetat regulile, însă nu se teme că ar putea fi condamnat. El a început să pirateze filmele şi le-a trimis soldaţilor americani din Irak şi Afganistan, după ce aceştia s-au plâns că nu au destule DVD-uri pentru a-şi ocupa timpul liber.
Tare moșul, nu?
smile

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2871 ]
Avatar
RankRankRank
Member
Din: Ploiesti
Macuser din: 06.12.11

Nu stiu daca e de fun . Mosu e tare . Il apreciez .
As vrea ca la virsta lui sa mai pot apasa o tasta .

 Semnătură 


MacBook Pro 15”  i7 2.2GHz/ 16GB/ 500GB SSD ,  10.11
MacBook Air 13”  i5 1.3GHz/ 4GB/ 256GB SSD ,  10.11

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2872 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: bucurești
Macuser din: 11.10.05

http://www.youtube.com/watch?v=l64gop7oTcU

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2873 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: The Colony, TX
Macuser din: 11.10.05

Mergeți pe google.com astăzi.
Click pe logo
Care este descrierea la primul link găsit ?
NSFW ! 18+

[ Modificat: 01 Mai 2012 01:08 PM de Administrator ]
 Semnătură 

Apple:5x macmini (G4, 2007, 2009, 2010, 2012)
UNIX:IBM 7011-250/AIX 5.1, HP Jornada 680/JLime, HP 9000 F20/HP-UX 11.11
PC:PentiumD/Debian, HP t5300/Debian
Misc:Spectrum 48k, 8x Raspberry Pi, 2x CHIP

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2874 ]
Avatar
RankRankRank
Member
Din: Cluj Napoca - Bucuresti
Macuser din: 30.07.10

Intrati pe Google Translate

In stanga selectati limba germana
Copiati urmatorul text si pe urma dati pe listen

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

 Semnătură 

CustoMac Pro - 27” | i7 4,4 Ghz | 16 GB RAM | GTX 970 4GB | 120 SSD + 6 TB HDD
iPhone 7 32GB
Apple Watch Series 1

Prin colectie:
iBook G4 - 12” | iBook G3 - 12” | Powerbook G3 - 12” | iPod Classic 5th Gen

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2875 ]
Avatar
RankRank
Jr. Member
Din: Barlad
Macuser din: 12.04.12

Deci probabil ca 90% din populatia pamantului nu citeste license agreement si da accept fara sa citeasca. Pentru noi fanii apple cei de la southpark au facut un episod mai special. Daca ati vazut filmul ” human centipede “atunci veti intelege mai bine episodul. Oricum mi sa parut funny:) Aveti rabdare vreo 2 minute la inceput ca is cateva reclame enervante.

http://www.southparkstudios.com/full-episodes/s15e01-humancentipad

 Semnătură 

Macbook pro 15.4"late 2011 2.2gz i7quad core.
Apple iPhone 4 16gb neverlocked, iphone 5s silver 16gb neverlocked, ipad air 32gb 3g+wifi
iPod classic 120gb

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2876 ]
Avatar
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Cluj Napoca
Macuser din: 20.06.08

Am scris undeva ca doresc să-mi iau o imprimantă.
Am găsit un HP 2025
Ce merită trecut la FUN, sunt cerințele de sistem.

La Windows ai ce studia, pe când la Mac…

 Semnătură 

“Cel cel mai sigur semn că există viață inteligentă în Univers este că niciodată nu au încercat să ne contacteze” - Bill Watterson.
__________________________________________

Ladă cu multe mere….

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2877 ]
Avatar
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Sufrajeria lu' Firea (fost maidan al lui Oprescu)
Macuser din: 06.12.05

Băi, deci maciuzării ie uameni triști?
Ocupați?
Topicu’ ăsta cam lâncezește…

O rățușcă plângea pe malul unui râu.
Plângea și repeta continuu… “nu știu cine sunt, nu știu cine sunt…”
Crocodilul iese și îi spune că nu poate să o vadă așa tristă și că îi spune el cine este: “Ai un cioc portocaliu, corp mare, codiță mică și dai tot timpul din ea, gâtul mai lung și subțire, ai piciorușe scurte și portocalii… tre’ să fii rățușcă!”
Veselă, rățușca sare în apă, se zbenguie și se întoarce la crocodil și îi spune: “Pot și eu să încerc să îți spun cine ești, acum că m-ai făcut fericită și am învățat cum să ghicesc…?”
Crocodilul: “Eh, n-ai fost în stare să ghicești cine ești tu, o să ghicești acum cine sunt eu… hai să vedem”.
Rățușca se bagă în apă, se uită atent la crocodil, se băgă pe sub el, se uită, mai dă două ture și iese din apă: “Ai gură foooarte mare, ai o geacă de piele de fițe, picioare scurte, nu prea ai c….ie … e clar: ești manelist, dă-te-n gâtu’ mă-tii!

 Semnătură 

Adam nu era decît un om ceea ce explică totul. El nu dorea mărul de dragul mărului. Îl dorea pentru că era interzis….

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2878 ]
Avatar
RankRank
Jr. Member
Din: iuchei
Macuser din: 08.02.08

Ion si Maria faceau sex in pozitia 69 la care Ion cu nasu-n fofoloanca incepe sa comenteze pe un ton academic si atotstiutor:
-Auzi, fa Marie, ca a cazut guvernul Ungureanu prin motiune de cenzura?
-Nnn nnn uuu -icnea Maria
-Auzi, fa, tu stii ca telescopul Hubble a facut azi poze de o claritate incredibila ducandu-se practic in timpul inceperii universului?
-Nnn NNnuuu
-Da stii fa ceva de fenomenul Higgs si acceleratorul de particule de la…
-Auzi, bai Ioane, da tu di undi chizda ma-tii stii atate lucruri bre?
-Pai, fa, ti-a ramas o bucata de ziar lipita de c*r…

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2879 ]
Avatar
RankRankRank
Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 05.01.09

Își mai aduce cineva aminte de Oscar the Grunch?
http://www.youtube.com/watch?v=GE7EWDKVM1Y
Țin minte că toată firma știa când dădeam “Empty trash” pe vremuri smile

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2880 ]
Avatar
RankRankRankRank
Administrator
Din: bucurești
Macuser din: 11.10.05

Cărți! - Te fac neprost!

Profil
 
   
192 din 215
192
 
‹‹ fake or foto      DRM Protest ››