Recomandari
  [ Ignoră ]
Rank
Newbie
Din: 
Macuser din: 14.12.14

Buna Seara,
Imi puteti recomanda niste jocuri pentru MAC OS X, ver. 10.9.5, care sa imi mearga pe un 2.13 Ghz intel core 2 duo, 2 GB RAM, nVidia Geforce 9400M 256 MB.
Mai multe genuri, Action, Adventure, etc..
Multumesc!

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 1 ]
Avatar
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Arad
Macuser din: 20.06.09

Sunt mai multe jocuri si pe Steam ce poti cumpara, in rest pe App Store. Specificatiile minime necesare cred ca sunt afisate la fiecare.

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2 ]
Avatar
RankRankRank
Moderator
Din: Oltenita, Calarasi
Macuser din: 14.11.06

Amercan McGee’s Alice, seria Asphalt, Blood and glory, Call of duty 4, Doom 3, Prey, seria Half Life 2, Halo 1 si 2, Shadowgun, The Walking Dead, UT 2004 care e superb, plus multe altele… Cu putin efort si o cautare pe net iti poti raspunde si singur la intrebare.

 Semnătură 

27” iMac 3,1GHz Intel Core i5
MacPRO OctaCore 2,8 GHz
PowerMac G5 Dual Core 2,3GHz, PowerMac G3 400MHz, PowerMac QuickSilver Dual G4 800MHz, iMac G3 400MHz Ruby & Indigo PowerMac MDD Dual G4 1,25GHz
Macintosh Classic II, Quadra 610
Pad 2 White 32 GB 3G+WiFi
iPhone 7 32GB
XBox classic, XBox 360, PS4 slim, Nintendo Wii, Nintendo 64 Black & Pokemon Edition, Original Gameboy, DSi XL, GBC, GBA, PSP.

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 3 ]
RankRank
Jr. Member
Din: Mangalia
Macuser din: 28.11.11

Reduceri pe http://www.macgamestore.com/ intre 16 si 20 februarie 2015…

 Semnătură 

“Deep in the human unconscious is a pervasive need for a logical universe that makes sense. But the real universe is always one step beyond logic.” from The Sayings of Muad Dib by the Princess Irulan

Profil
 
   
 
 
‹‹ Sims 4      Angry Birds 2 ››