Aimp3
  [ Ignoră ]
Rank
Newbie
Din: Bruxelles
Macuser din: 10.10.14

Buna seara am gasit un program de ascultat muzica rusesc care zic eu ca e mai fiabil ca altele( https://yadi.sk/d/ADZ-F0drcFSAw )

Semnătură 

Macbook Pro Retina 15” Late 2013 I7 2,3 GHz 16 GB Ram 1600 DDR3 , Nvidia Geforce GT 750M 2048 Mb

[ Ignoră ]   [ # 1 ]
RankRankRank
Moderator
Din: Oltenita, Calarasi
Macuser din: 14.11.06

Mai toti utilizatorii de Mac folosesc iTunes cred eu. Iti tine libraria organizata, ii poti face backup oricand, etc. Ca si calitate a sunetului sta al naibii de bine. Daca vrei ceva cu adevarat deosebit, iei o aplicatie dedicata sunetului in cazul in care tot ce ai e sub format aac sau flac. In cazul asta se presupune ca ai si o statie de amplificare si niste boxe pe masura, cabluri ecranate de calitate, mufe aurite peste tot si asa mai departe. Nu o aplicatie te ajuta sa descoperi magia sunetului. Cred ca sunt destui colegi pe aici care lucreaza in domeniul sunetului si care sa confirme asta. Eu personal am un amplificator Yamaha din seria Natural Sound. Dupa ce am luat cabluri de calitate, s-a observat o diferenta enorma fata de cum ascultam inainte muzica. Scuze daca am fost nitel offtopic.

Semnătură 

27” iMac 3,1GHz Intel Core i5
MacPRO OctaCore 2,8 GHz
PowerMac G5 Dual Core 2,3GHz, PowerMac G3 400MHz, PowerMac QuickSilver Dual G4 800MHz, iMac G3 400MHz Ruby & Indigo PowerMac MDD Dual G4 1,25GHz
Macintosh Classic II, Quadra 610
Pad 2 White 32 GB 3G+WiFi
iPhone 7 32GB
XBox classic, XBox 360, PS4 slim, Nintendo Wii, Nintendo 64 Black & Pokemon Edition, Original Gameboy, DSi XL, GBC, GBA, PSP.