Ajutorrr
  [ Ignoră ]
Rank
Newbie
Din: 
Macuser din: 23.10.15

Buna seara
Am cateva probleme legate de un ipod si sper ca aici cineva ma va putea ajuta :
am cumparat de pe emag un ipod touch 32gb baiatului in 2012 si-a facut un cont pe el dar nu si l mai aminteste, nici contul, nici adresa de email de pe care a facut contul .Ce pot face in acesta situatie?Mai mult l-a scapat pe jos si i-a spart ecranul cu totul de unde pot achizitiona unul complet cu tot cu touch? si cablul de alimentare e praf si unul de acela ar trebui sa cumpar,nu-l pot deschide din cauza cablului ptr.ca nu l pot alimenta ,va rog sa mi spuneti de unde pot achizitiona acest cablu de alimenatre,si cum pot proceda in situatiile descrise?
Multumesc anticipat

[ Ignoră ]   [ # 1 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Timisoara
Macuser din: 23.10.06
magda78 - 23 Octombrie 2015 06:48 PM

Buna seara
Am cateva probleme legate de un ipod si sper ca aici cineva ma va putea ajuta :
am cumparat de pe emag un ipod touch 32gb baiatului in 2012 si-a facut un cont pe el dar nu si l mai aminteste, nici contul, nici adresa de email de pe care a facut contul .Ce pot face in acesta situatie?Mai mult l-a scapat pe jos si i-a spart ecranul cu totul de unde pot achizitiona unul complet cu tot cu touch? si cablul de alimentare e praf si unul de acela ar trebui sa cumpar,nu-l pot deschide din cauza cablului ptr.ca nu l pot alimenta ,va rog sa mi spuneti de unde pot achizitiona acest cablu de alimenatre,si cum pot proceda in situatiile descrise?
Multumesc anticipat

Intra cu Safari sau alt browser de pe un desktop pe iCloud.com si incearca sa recuperezi parola
Daca reusesti poti sterge datele de pe ipad sau orice altceva ,fara sa ai atingi ipad-ul

Semnătură 

———————————————————-
MacBook Air 13 early 2015
AppleTV 4K Living
AppleTV 4 Dormitor
iPhone 7 32GB
AppleWatch 42 White
Apple Airpods
Apple Homepod 2 buc
AirPort Extreme AC
Airport Express 802.11N Gen.1 3 buc pentru Airplay in curte si camere
———————————————————-
Apple Home activat,termostate,lumini si senzori

[ Ignoră ]   [ # 2 ]
Rank
Newbie
Din: 
Macuser din: 23.10.15

Multumesc
Cred ca am reusit sa mi resetez id apple asa cum mi ai sugerat insa nu pot intra pe ipod pana nu gasesc sa cumpar un cablul de alimentare..Multumesc mult,mult.