3 din 3
3
MacBook Pro si doar atat [MBP Late 2016]
  [ Ignoră ]   [ # 31 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Cluj-Napoca
Macuser din: 26.01.06

Salut, mie mi se par cam nesigure toate porturile, iar 3rd party fac niste mufe de tot rahatul, fiecare sta altfel in mac. Lightning mi se pare mult mai fain.
Cred ca puteai sa-ti iei linistit de 15, este f portabil si el.

Revin cu snapnatorul, ultima oara am spus ca e scam, dar nu e, l-am primit. Calitatea e destul de ok dar nu perfect, nu intra cat trebuie in mac si nici mufa de la incarcator nu intra cat trebuie in snapnator. Cam asta ar fi singura mea plangere, altii sunt mai nemultumiti. Il voi folosi si o sa am liniste ca nu trebuie sa am grija cablului. Initial ma gandeam ca partea din mac o sa stea in mac, dar iese destul de usor asa ca atunci cand nu incarc o sa-l scot cu totul. Sper ca in viitor cineva sa-l faca atat de mic incat sa poata sta in mac iar partea cealalta sa vina direct cu cablu ca sa nu am un carnat lung de 5cm
Un video https://www.instagram.com/p/BVh42wuAl1J/

Semnătură 

Mcintoshing…

[ Ignoră ]   [ # 32 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Cluj-Napoca
Macuser din: 26.01.06

Deja trebuie sa-mi retrag cuvintele smile) Nu mai functioneaza cum trebuie, se intrerupe din cand in cand.

Semnătură 

Mcintoshing…

[ Ignoră ]   [ # 33 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Oradea
Macuser din: 02.01.09

Ma enerveaza foarte tare ca adaptorul USB-C to USB-A [de la Apple] iese ft greu din laptop, trebuie sa trag ca un anima + daca in portul de langa e alt cablu trebuie sa il scot si pe ala ca sa am prindere buna sa trag. 
Cablul USB-C to USB-C [de incarcare, din cutie] iese usor din laptop, chiar aseara m-am impedicat de el si a iesit din laptop, abea l-a miscat de pe masa, 1cm poate.

Semnătură 

Is that a bent iPhone 6 Plus in your pocket or are you just happy to see me ?

15” Macbook Pro BTO. 13” Macbook BTO. 20”  Cinema Display
iPad Air. iPhone Plus.  Watch 42MM.  AirPods
iPod Nano.  TV. AirPort Extreme.

[ Ignoră ]   [ # 34 ]
RankRankRank
Member
Din: Brasov,Romania
Macuser din: 22.01.11

Tocmai ce mi-am luat si eu un macbook (dupa 7 ani de asteptare) si sunt extrem de multumit smile

Semnătură 

MacBook Pro 15” with TouchBar
iPhone 7 Plus
Apple Watch Series 2 42mm

3 din 3
3

‹‹ MacBook 12      Macbook Pro A1150 sau A1260 ››