Vand Macbook 12 Mid 2017 - BTO maxed - Applecare+ Iunie 2020 (cea cu asigurare accidente)
  [ Ignoră ]
RankRankRank
Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 19.06.09

La multi ani!

M-am hotarat sa vand notebook-ul din aceleasi motive as usual (cumpar ceva si nu folosesc destul incat sa merite sa il mai tin).

Este vorba de un Macbook 12 Gold maxat (i7 1.4, 16gb ram, 512 flash storage). Din punctul meu de vedere este cel mai bun dintre toate, nu face galagie deloc, este super rapid si noile taste sunt super faine (de la generatia asta au un key travel mai lung un pic).

Acesta are si Applecare+ pana pe 27 iunie 2020 (cea cu asigurare de accidente). Am pus poza cu serial si garantia, puteti suna la ei in Irlanda sa verificati (scuze e mica, nu ma lasa mai mare)

Am la el o husa rigida in care a stat non stop (arata 10/10 practic). Nu mai am cutie ca nu se putea transporta.

Pretul este de 8500 lei, iar anuntul este valabil pana pe 14 ianuarie seara (plec din tara iar pe 15).

Voi fi in Bucuresti de maine si ne putem vedea oricand practic (si la un cico:))

Multam!

Imagini atașate
Screen Shot 2018-01-05 at 13.49.01.png
 Semnătură 

<insert Apple products here>
“Too many people spend money they haven’t earned, to buy things they don’t want, to impress people they don’t like.” - Will Rogers