fetele noi de watch nu se adauga pe watch 1
  [ Ignoră ]
RankRankRank
Member
Din: Bucuresti
Macuser din: 18.02.06

Salut, am aupdatat watch OS-ul la ultima versiune 4.3.2 pentru a adauga noile fete de ceas.
Sa nu uit, am un watch 1. Dupa ulgrade-ul de OS m-am dus chitit sa adaug noile fete. Apare mesaj sa upgradez la ultima versiune de OS.
Am dat reset ceasul si tot jaba. Stie cineva cum se rezolva treaba asta sau nu sunt noile fete compatibile cu watch1?

Semnătură 

Compot de mere - Ingrediente: mere, apa, zahar, borcane cu capac, foc si rabdare…

[ Ignoră ]   [ # 1 ]
RankRankRank
Member
foxygen - 30 Septembrie 2018 11:59 PM

Salut, am updatat watch OS-ul la ultima versiune 4.3.2 pentru a adauga noile fete de ceas.
Sa nu uit, am un watch 1. Dupa ulgrade-ul de OS m-am dus chitit sa adaug noile fete. Apare mesaj sa upgradez la ultima versiune de OS.
Am dat reset ceasul si tot jaba. Stie cineva cum se rezolva treaba asta sau nu sunt noile fete compatibile cu watch1?

Semnătură 

Compot de mere - Ingrediente: mere, apa, zahar, borcane cu capac, foc si rabdare…

[ Ignoră ]   [ # 2 ]
RankRankRank
Member
Din: 
Macuser din: 14.12.11

Noile fete nu sunt compatibile cu series 1 din pacate

Semnătură 

iPad 2 - 16 GB Wifi | Apple Watch Sport 42mm
iPhone X - 64 GB
Airport Express 2nd gen| Apple TV 3rd gen
MacBook Pro 13” with touchbar

[ Ignoră ]   [ # 3 ]
RankRankRank
Member

Ok merci, am inteles! Dar pe 2 si 3 functioneaza sau sunt facute pentru noua generatie 4?

Semnătură 

‹‹ Apple Watch 4