corel draw, Corel paint is autocad pentru MacBook
  [ Ignoră ]
Rank
Newbie
Din: 
Macuser din: 30.09.18

Buna zika,
Am nevoie de corel draw, Corel paint is autocad pentru MacBook. M-ar interesa cele cracuite ca pe bani e simply. Multumesc

[ Ignoră ]   [ # 1 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Timisoara
Macuser din: 23.10.06
sabin - 20 Octombrie 2018 12:39 PM

Buna zika,
Am nevoie de corel draw, Corel paint is autocad pentru MacBook. M-ar interesa cele cracuite ca pe bani e simply. Multumesc

Pentru buzarit sau uz professional?

cauta pe MacTorrents poate ai noroc

Semnătură 

———————————————————-
MacBook Air 13 early 2015
AppleTV 4K Living
AppleTV 4 Dormitor
iPhone 7 32GB
AppleWatch 42 White
Apple Airpods
Apple Homepod 2 buc
AirPort Extreme AC
Airport Express 802.11N Gen.1 4 buc pentru Airplay in curte si camere
———————————————————-
Apple Home activat,termostate,lumini si senzori

[ Ignoră ]   [ # 2 ]
RankRankRank
Member
Din: Cluj
Macuser din: 19.01.09

Vai, cu Regulamentul macuser.ro cum ramane?!

Administrator - 05 Iunie 2010 11:00 PM

Regulamentul zice așa:

- să nu postați informații ce ar putea încălca legile copyright-ului. (FISIERE TORRENT, WAREZ, SERIALS, CRACKS, MP3 etc); 
Orice astfel de încălcare va atrage suspendarea imediată a contului și ștergerea topicului. 
Cererea de soft piratat, cracks, seriale sau alte materiale aflate sub incidența copyright-ului va atrage suspendarea temporară a contului sau suspendarea definitivă în caz de recidivă.

[ Ignoră ]   [ # 3 ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Cluj Napoca
Macuser din: 11.10.05
BDA - 21 Octombrie 2018 01:50 PM

Vai, cu Regulamentul macuser.ro cum ramane?!

Administrator - 05 Iunie 2010 11:00 PM

Regulamentul zice așa:

- să nu postați informații ce ar putea încălca legile copyright-ului. (FISIERE TORRENT, WAREZ, SERIALS, CRACKS, MP3 etc); 
Orice astfel de încălcare va atrage suspendarea imediată a contului și ștergerea topicului. 
Cererea de soft piratat, cracks, seriale sau alte materiale aflate sub incidența copyright-ului va atrage suspendarea temporară a contului sau suspendarea definitivă în caz de recidivă.

Nu-i bai, cauta degeaba ca nu va gasi. Sunt numai pt windows. Macul nu se murdareste la gura cu kkt smile

[ Ignoră ]   [ # 4 ]
Rank
Newbie
Din: Sibiu
Macuser din: 03.01.14

Corel a oprit dezvoltarea pentru Mac a software-ului CorelDRAW încă de pe vremea când Mac-urile nu erau “motorizate” de Intel (de la versiunea 11, pare-mi-se).
“Simply” or not, vreau să cred că încă mai suntem destui cei care ne cumpărăm (mai uşor sau mai greu) software-ul favorit…
Se găsesc şi alternative (free) pentru grafică vectorială (chiar şi 3D), de editare bitmap nu mai vorbesc…