Lansarea 1.1.3 a fost intarziata intentionat ?
  [ Ignoră ]
RankRankRank
Member
Din: 
Macuser din: 28.12.07

Foarte interesant !

Daca downloadati firmware 1.1.3, care este disponibil oficial din data de 15.01.2008 (anuntat de Steve la MacWorld 2008) si ii schimbati extensia in zip, veti vedea ca data ultimelor modificari ale fisierelor incluse in arhiva este 14.12.2007 !

http://img177.imageshack.us/img177/1049/iphone113firmwarelastmoec8.th.jpg

Deci nenea Steve a tinut mortis sa il anunte el personal - o luna mai tarziu !

Asta poate eventual sustine si afirmatia lui pspsully de pe hackin0sh, confirm careia 1.1.3 se afla de mai mult timp in posesia hackerilor.

 Semnătură 

Concluzia reprezinta momentul in care te-ai plictisit sa mai gandesti.

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 1 ]
Avatar
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Buchenland
Macuser din: 06.09.05

Evident, doar nu era să-l lanseze înaintea Crăciunului, când toată lumea era pe la supermarket. L-a lansat festiv, la Macworld.

 Semnătură 

⌘-N

Profil
 
  [ Ignoră ]   [ # 2 ]
Avatar
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Grotania, Bucuresti
Macuser din: 15.06.07

Zvonurile ‘ziceau’ ca de in preajma Craciunului o sa fie un update urmat de inca unul la mijlocul lunii ianuarie, cel din ianuarie urma de fapt sa pregateasca itelefonul pt. SDK, acum daca mai este un update in februarie sau nu nu se stie, sau daca 1.1.3 este cel care pregateste itelefonu pt. SDK, si atunci sunt au fost “unite” cele 2 update-uri, la update-urile astea oricum se lucreaza mult; de bine rau cand apple lanseaza un update chiar aduce ceva bun nu este “doar ca sa fie”.L-au encriptat bine de tot in orice caz.

 Semnătură 

I take no joy in this, but I see no other way.

Profil