24 noiembrie după orele 18.00 la Salamandra House, metro Grozăvești
  [ Ignoră ]
RankRankRankRank
Sr. Member
Din: Bucharest, White Pond (= Balta Albă)
Macuser din: 11.10.05

Întîlnirea Macuser RO București

Joi 24 noiembrie, orele 18.00-20.30, Salamandra House (metro Grozăvești).
Se poate veni și mai devreme, cine are timpi morți și să nu stea afară, se poate sta și mai tîrziu, după gust. E un local drăguț, dacă vă place poate deveni Macuser House

Salamandra House se află imediat după colțul stației metro Grozăvești vizazvi de Carrefour. Dacă ieșiți pe cealaltă gură a metroului, veți traversa bulevardul. Alături e un teren viran, improvizat ca loc de parcare. Alături de Salamandra House este și Salamandra patiserie. Înăuntru 4 butoaie mari cu vin alb și roșu, demidulce și demisec, bere, gustări, bucătărie. Prețuri normale, chiar sub medie, cred.
Ar fi bine să știu, cu 24 h înainte, cam cîți ar veni. E loc destul, puteți aduce și alți prieteni. Se înțelege de la sine că orice macuser aflat în zonă este bine venit.
De asemenea, puteți trece pe acolo oricând, la o cafea, la o bere, la o gustărică...
Eu așa am gândit că e OK pt prima întîlnire în acest stil, putem rămîne acolo, putem alege altceva în decembrie. În decembrie, dacă va fi OK pe 24 nov, eu aș zice 15 dec, pe 22 lumea are gîndurile în altă parte…

Semnătură 

Cattus sum et thraece loquor
Pisica joacă rolul de tampon asupra efectelor patogene ale stresului. O pisica în casă înseamnă, deci, scăderea tensiunii arteriale, deci și a riscurilor unei boli cardiace. Mai multe pisici, tot mai multe…